Сумма, которую вы жертвуете музею, будет потраченана расходы для содержание музея, а также на приобретение новых произведений искусства. Вся предоставленная вами информация будет строго конфиденциальной.

2019-03-26 15:46:54

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed at lorem metus. Nunc a nisi enim. Proin et metus neque. Proin ex dui, commodo ut mollis vel, feugiat vitae lorem. Vestibulum viverra varius sem ac cursus. Ut at orci auctor nisl aliquet sagittis eu non massa. Pellentesque convallis id erat eget tincidunt. Aliquam sollicitudin ipsum sed iaculis fringilla. Nunc metus eros, semper facilisis enim a, pulvinar suscipit ante. Nam bibendum odio sed venenatis fringilla. Cras tincidunt, nisi at blandit suscipit, dui enim hendrerit est, in tristique nisl neque et nibh. Praesent vitae fringilla mi. In ut libero metus. Cras ornare rutrum sem, eu scelerisque elit blandit vitae.

Donec blandit, nisl eget ultricies dapibus, orci nisi sagittis diam, at luctus nulla massa in felis. Fusce auctor, lacus nec convallis eleifend, lorem est convallis risus, vitae viverra felis dui id urna. Sed mollis vestibulum fringilla. Praesent malesuada mattis blandit. Aenean diam massa, facilisis in condimentum blandit, ullamcorper a diam. Donec ultricies lacus vel ipsum auctor, sed finibus neque venenatis. Sed nunc ligula, pharetra ac semper sed, ornare non lorem. Pellentesque vel dui orci. Curabitur a nibh congue, porta risus sed, laoreet ante. Ut venenatis justo massa, in interdum lectus elementum vel. Aenean sodales tellus congue erat dignissim, nec rutrum ligula facilisis. Curabitur lacus nisl, gravida sit amet lorem a, vulputate vehicula tortor. Aliquam lorem eros, molestie a tellus sed, commodo pulvinar lacus.

Sed blandit mi eget diam fringilla mollis. Etiam imperdiet nisi in purus sagittis sodales. Maecenas aliquam ante ac ligula faucibus fringilla. Praesent tempor ante aliquet risus luctus, sed sagittis diam condimentum. Etiam sed risus quis turpis luctus pellentesque. Sed felis urna, bibendum id ornare at, vestibulum in erat. Vivamus ullamcorper quis ipsum congue pretium. Aliquam erat volutpat. Pellentesque molestie sapien massa, quis tincidunt nibh pharetra quis. Duis ultrices eget metus sed iaculis. Pellentesque mauris metus, sollicitudin sed bibendum et, dictum sed risus. Maecenas eu libero id enim accumsan efficitur. Maecenas id semper odio. Sed felis lectus, tempor non ligula ut, pulvinar scelerisque neque.

Nam tempus sollicitudin odio, at porttitor quam vulputate a. Quisque sem augue, fringilla in dapibus ornare, consequat vitae lorem. Nulla ac nisi a lorem sagittis maximus et a metus. Donec quam nibh, ultrices eget tellus et, congue mattis eros. Nunc cursus, risus quis dictum cursus, arcu odio cursus lacus, nec consequat est metus ut tellus. Etiam urna quam, imperdiet nec tristique viverra, egestas eget leo. Proin eleifend nec risus nec malesuada.

Экскурсионный билет:

На армянском 2000 драм

На русском, английском и французском 4000 драм

• г. Ереван, Этнографический центр Дзорагюх 15, 16

• Подход к музею от здания Пароняна 15
  • parajanovmuseum@gmail.com

Эл. почта
  • +374 10 538 473, +374 10 539 224

Тел.
  • Понедельник - Воскресенье (каждый день)

Рабочие дни
  • 10:30 - 17:00